Klinika Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych ma już 20 lat!

Ta tradycyjnie już organizowana przez Polską Sieć Guzów Neuroendokrynnych konferencja, była kolejnym spotkaniem polskich i zagranicznych ekspertów reprezentujących różne dziedziny medycyny, zajmujące się problematyką nowotworów neuroendokrynnych układu pokarmowego i płuc.


„Obchodzony w tym roku jubileusz to doskonała okazja by podzielić się swoimi doświadczeniami. Chcemy pokazać co udało nam się zrobić dobrego w dziedzinie nowotworów neuroendokrynnych, jakie odnieśliśmy sukcesy ale także przedyskutować sytuacje, kiedy nam się nie powiodło. Mam nadzieję, że będzie to kolejne owocne, inspirujące spotkanie, które przyczyni się do jeszcze lepszej współpracy wszystkich zainteresowanych tą problematyką” – tak przed konferencją mówiła prof. Beata Kos-Kudła, Przewodnicząca Polskiej Sieci Guzów Neuroendokrynnych, Lekarz kierujący Oddziałem Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych Kierownik Kliniki Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych SUM.

Krótki opis:

Doskonałą okazją do uczczenia tego pięknego jubileuszu była IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Kontrowersje w Nowotworach Neuroendokrynnych”.