Mikołajkowe odwiedziny na Oddziale Okulistyki Dziecięcej

Na ten wyjątkowy dzień wszytkie dzieci czekają cały rok. Najbardziej jednak mikołajowych odwiedzin wypatrują mali pacjenci. Nie inaczej było na Oddziale Okulistyki Dziecięcej w UCK im. prof. K. Gibińskiego SUM.

Pierwsze na Oddział dotarły wolontariuszki Fundacji Dr Clown. Leczyły śmiechem, dobrym słowem i sporą dawką humoru. I oczywiście obdarowywały prezentami. Pojawiły się również w dziecięcej poradni.

Mikołaj dotarł do najmłodszych nieco później (podobno, choć to niepotwierdzone, utknął w kominie!!! :)) Razem z nim na Oddziale pojawiły się myszka Soniulinda i króliczka Matilda :) Gałgankowe bohaterki wprowadziły w cudowną, świąteczną atmosferę, a sami mali pacjenci stali się aktorami i widzamy w niecodziennej opowieści.

I tu też nie zabrakło prezentów! :)

Krótki opis:

To był wyjątkowy dzień dla małych pacjentów naszego Szpitala. Z prezentami, uśmiechem i dobrą zabawą przybyli wspaniali goście! Oprócz Mikołaja pojawili się wolontariusze Fundacji Dr Clown.

Z mikołajowych odwiedzin skorzystali również studenci medycyny :):):) Na oddział i do poradni trafiły także drewniane zabawki ufundowane przez sponsorów :)

 

Za wsparcie i niesamowitą świąteczną przygodę z całego serca DZIĘKUJEMY :):):)