Ponad 1300 biustonoszy z UCK trafiło do RE(CYC)LINGU!

Przez ostatnie 7 lat kampania Dotykam=Wygrywam zebrała aż 67 000 sztuk biustonoszy, czyli ponad 4 tony staników! Pieniądze z ich reCYClingu w całości przekazane zostały stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Każdy miał szansę wesprzeć projekt. Wystarczyło oddać swój stary, źle dopasowany biustonosz do pobliskiego sklepu biorącego udział w kampanii. My swoją zbiórkę zorganizowaliśmy na terenie Szpitala w dwóch lokalizacjach. Pracownicy stanęli na wysokości zadania i uzbierali 1320 biustonoszy.

Za każdy oddany stary stanik do reCYClingu otrzymaliśmy bon o wartości 20 zł na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza. Bony rozdane zostaną naszym pacjentkom z Poradni Chorób Piersi oraz Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Krótki opis:

Re(CYC)ling to część kampanii "Dotykam=Wygrywam". W październiku na terenie całej Polski, zorganizowano zbiórkę w salonach bieliźnianych starych biustonoszy, z utylizacji których uzyskane środki wesprą charytatywne działania związane z walką z rakiem piersi. UCK włączyło się do akcji!