"Mama w Centrum" ma już trzy miesiące!

Szkoła rodzenia "Mama w Centrum" cieszy się dużym zainteresowaniem przyszłych rodziców. Kurs jest bezpłatny i trwa 8 tygodni (zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 3 godziny dydaktyczne) lub kurs trwa 4 tygodnie (zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 3 godziny dydaktyczne).

Wszystkie zajęcia poparte są pokazami, filmami, materiałami multimedialnymi, tak, by ich forma była ciekawa, a treść zrozumiała. W ramach zajęć oferujemy zwiedzanie Bloku Porodowego. Na ostatnich zajęciach uczestnicy otrzymują materiały dydaktyczne i drobne upominki.

Krótki opis:

Zajęcia składają się z wykładu i warsztatów praktycznych zgodnych z tematem, a także ćwiczeń. Spotkania odbywają się w miłej, domowej atmosferze przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej w małych, kameralnych grupach.

Przyszłych rodziców zapraszamy na zajęcia od 27/28 tygodnia ciąży tak, aby można było je ukończyć nie później niż 3-4 tygodnie przed wyznaczonym terminem porodu.

 


PS. Pierwsze dzieci, których rodzice uczestniczyli w zajęciach naszej szkoły, przyszły już na świat. Gratulujemy szcześliwym rodzicom!

Więcej o szkole rodzenia ---> "Mama w Centrum"