przejdź do treści
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. Prof. K. Gibińskiego

Szybka Terapia Onkologiczna

Szpital realizuje „Szybką terapię onkologiczną”

Numer Call Center

32 3581 281

32 3581 598

 

Koordynator ds. pakietu onkologicznego DILO 

- lokalizacja Ceglana/Chemioterapia - 663 041 808, 32 3581 485

- lokalizacja Ceglana/Radioterapia  - 730 992 485

- lokalizacja Medyków – 533 339 723, 32 7894 031

 

Godziny pracy koordynatorów w obu lokalizacjach - 7:00 - 14:35

Szczegółowe informacje dotyczące SZYBKIEJ TERAPII ONKOLOGICZNEJ znajdują się na stronie internetowej 

https://pacjent.gov.pl/system-opieki-zdrowotnej/pakiet-onkologiczny

 

Informacja dla Pacjenta Onkologicznego!

Zostaje zapewniona realizacja świadczeń dla pacjentów z chorobą nowotworową w zakresie leczenia systemowego (chemioterapii i programów lekowych) oraz radioterapii. W każdym przypadku decyzję o odroczeniu lub kontynuacji leczenia podejmuje lekarz prowadzący na podstawie oceny aktualnego stanu klinicznego Pacjenta. Ograniczone zostają wizyty kontrolne Pacjentów po zakończonym leczeniu onkologicznym. Informacja o zmianie terminu wizyty zostanie przekazana telefonicznie w oparciu o decyzję lekarza. Istnieje możliwość realizacji wizyty w formie teleporady.

Pacjenci z niepokojącymi objawami, które mogą mieć związek z chorobą nowotworową lub prowadzonym leczeniem są proszeni o bezpośredni kontakt telefoniczny z lekarzem prowadzącym lub lekarzem dyżurnym.

Pilne badania diagnostyczne będą wykonywane w terminie. W przypadku przesunięcia terminu planowych badań kontrolnych Pacjent zostanie poinformowany telefonicznie.

Pacjenci z podejrzeniem nowotworu, którzy chcą umówić się na wizytę konsultacyjną proszeni są o kontakt telefoniczny z Koordynatorem Leczenia Onkologicznego.

Szpital wprowadził całkowity zakaz odwiedzin pacjentów onkologicznych. Zakaz obowiązuje do odwołania.

Pacjenci hospitalizowani mają bezwzględny zakaz opuszczania szpitala, gdyż przebywając poza szpitalem mogą zarazić się wirusem. Dotyczy to również spotkań z rodziną.