przejdź do treści
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. Prof. K. Gibińskiego

"Przystań dla Mamy i Dziecka"

2023-12-01 17:29:27

Wyjątkowa "Przystań dla Mamy i Dziecka"

Kliniczne Centrum Położniczo-Noworodkowego Katowice Ligota „Przystań dla Mamy i Dziecka” zostało zainaugurowane przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof.K.Gibińskiego SUM w Katowicach oraz Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im.św.Jana Pawła II pod patronatem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 

Współpraca obu szpitali zaowocowała powstaniem miejsca przeznaczonego do kompleksowej opieki nad matką i noworodkiem.

Uroczystość była nie tylko okazją do świętowania, ale także do spotkania z naszą wyjątkową kadrą medyczną i zarządzającą. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele świata medycyny, samorządowcy, a także władze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

"Przystań dla Mamy i Dziecka" oficjalnie rozpoczęła swoją działalność, otwierając drzwi do nowej ery opieki zdrowotnej. Nasze centrum to miejsce, gdzie każda mama i jej dziecko znajdą bezpieczeństwo, najwyższą jakość opieki oraz innowacyjne podejście do leczenia i wsparcia.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas dzisiaj, aby uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu. To dopiero początek naszej wspólnej podróży ku lepszej przyszłości opieki zdrowotnej.

Krótki opis:

Przystań dla Mamy i Dziecka to miejsce, gdzie każda mama i jej dziecko znajdą bezpieczeństwo, najwyższą jakość opieki oraz innowacyjne podejście do leczenia i wsparcia.